Frederika

Ilmad on külmaks ja lörtsiseks läinud, otsisin koerte riided välja. Russelid meil tavaliselt jalutuskäigul jopesid ei kanna, neil on aluskarv täitsa olemas ja kogu aeg kiirus peal, seega nahavahe soe, aga Mumm ja kutsikas kippusid värisema. Kui Bella tilluke oli, õmbles Ann talle toreda fliisi ja see on praegu Frederikale täpselt paras. Hea on ka kõiki tulevikus vaja minevaid asju kutsikapõlves harjutada, muidu juhtub nii, et paned koerale jope selga ja ta ei julge sammugi astuda. Rikil igaljuhul probleeme polnud, jooksis nagu ennegi.Frederika 20131211 (1024x929)Frederika2 20131211 (1024x767)
Tallinnas oleme Pärnu mnt ääres jalutamas käinud. Rihmas olemine ja kihutavad autod talle eriti ei meeldinud. Sattusime õue just sel hetkel, kui koolilapsed trammi peale hakkasid minema ja ta oleks niiväga tahtnud minna lapsi tervitama. Lapsi nähes ununes nii rihm, kui liiklusmüra.
Kodus oleme klikkinud selgeks istumise, tagurdamise ja karpi ronimise. Ta on väga terane väike väänik, tahab teha ja mängida ja inimeste lähedal olla. Õhtul televiisori vaatamise ajal peab ta ilmtingimata sülle saama ja nüüd, kui õdesid-vendi pole, ei taha ta üksi allkorrusel magada ning selleks, et mitte kuulata hädakisa, olen võtnud ta ööseks puuriga voodi kõrvale öökapi peale.
Väga ilusti magab kella seitsmeni, siis lähme õue pissile ja loike koristada polegi enam vaja.
Kui mõni selle blogi lugejatest tunneb, et Frederika on just talle sobiv koer, siis võiks mulle sellest teada anda. Mu perekonnaliikmed ikka veel loodavad, et ta päriselt meile ei jää.
Tahame talle kodu, kus oldaks huvitatud agilitytrennis ja mõnel näitusel käimisest. Annan ta ära lepinguga, kus tingimuseks, et saan koerale ühe pesakonna kutsikaid teha. Frederika on praegu just selline, nagu minu arvates üks ideaalne jack russell’i terjer olema peab ja ma tahan seda liini edasi arendada.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s